КНП "Олександрівська клінічна лікарня м. Києва"

Телефон для довідок
044 287-74-97
Працює з 9:00-16:00 пн-пт
Перше інфарктне відділення

Кардіологічне відділення для лікування хворих на інфаркт міокарда розраховане на лікування пацієнтів з різноманітними кардіологічними невідкладними станами, перш за все з гострим інфарктом міокарда, нестабільною стенокардією (передінфарктні стани), порушеннями серцевого ритму, декомпенсованою серцевою недостатністю.

infarkt 1

Відділення розгорнуте на 70 ліжок і ургентує в режимі «24/7/385», тобто цілодобово і постійно. У відділенні є вся необхідна реєструюча та реанімаційна апаратура і персонал досконало володіє методиками роботи з нею, організована палата інтенсивного лікування та спостереження.

Використовуються всі найсучасніші методи терапевтичного лікування в т.ч. тривале інфузійне введення препаратів, за необхідності пацієнти отримують оксигенотерапію, виконуються плевральні пункції та інші лікарські маніпуляції. В палатах реабілітації проводиться фізична та психологічна реабілітація хворих. Щорічно у відділенні отримують лікування більше 1500 пацієнтів, з них з гострим інфарктом міокарда – 370-400 осіб, 600-650 з гострим коронарним синдромом.

Інфарктне відділення №1 тісно співпрацює з відділенням кардіологічної реанімації, інфарктним відділенням №2, відділенням функціональної діагностики та відділенням ендоваскулярної хірургії, що дозволяє оперативно реагувати на зміни в перебігу захворювання та надавати хворим допомогу згідно сучасних протоколів курації.

Завідує відділенням кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Решотько Дмитро Олексійович. За його ініціативи у відділенні широко впроваджуються методи інтенсивної терапії декомпенсованої серцевої недостатності, «навантажувальні» дози антиагрегантів для медикаментозної стабілізації гострого коронарного синдрому та інші сучасні можливості терапевтичної кардіології.  

У штаті відділення працюють 5 лікарів-кардіологів:

  • Кульбака Валентина Василівна – лікар вищої категорії, стаж роботи 35 років;
  • Чувикіна Ірина Олексіївна – лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, стаж роботи 27 років;
  • Решотько Оксана Степанівна – лікар ІІ кваліфікаційної категорії, стаж роботи 11 років;
  • Попова Ганна Володимирівна – лікар-кардіолог, стаж роботи 4 роки;
  • Пічко Ксенія Сергіївна – лікар ІІ кваліфікаційної категорії, стаж роботи 8 років.
infarkt 2

Також на базі відділення працюють 3 співробітники кафедри внутрішньої медицини №2 НМУ імені О.О. Богомольця, кандидати медичних наук: доцент Мостбауер Галина Володимирівна та асистенти Береза Наталія Володимирівна і Ткаченко Лілія Олександрівна.

Сестринський колектив відділення очолює старша медична сестра Бобко Ольга Іванівна.

У відділенні створені умови для комфортного перебування хворих – є 4 палати підвищеної комфортності (2 одномісні та 2 двомісні), решта палат – трьохмісні. В літній час до послуг пацієнтів великий балкон.

Надається висококваліфікована допомога різним контингентам пацієнтів – від тих, що потребують моніторингу гемодинаміки і оксигенотерапії, до реабілітації інфарктних або прооперованих пацієнтів.

infarkt 3

Гарно налагоджено співробітництво з провідними кардіохірургічними клініками міста, що дозволяє своєчасно організовувати перевід для оперативного лікування.

Контакти: Київ, 01601, вул. Шовковична 39/1, корп.. 10, 3-й поверх.
Телефон (044) 235-51-03,
факс (044) 379-21-54,
e-mail:  CLOAKING

 


Відділення


Контактний центр м. Києва - 1551