КНП "Олександрівська клінічна лікарня м. Києва"

Телефон для довідок
044 287-74-97
Працює з 9:00-16:00 пн-пт
Кардіологічне відділення (ХКП)

 

Відділення було відкрите 11 квітня 1978р. На сьогодні відділення розраховане на 50 ліжок. У складі відділення для хворих розгорнуто 5 палат на 2 ліжка, 10 палат  на 4 ліжка та 1 палата інтенсивної терапії на 2 ліжка, яка обладнана спеціальними функціональними ліжками, цілодобовою подачею кисню. Зі складу палат відділення організовано 4 люкс-палати та 1 напів-люкс, які мають холодильники телевізори, індивідуальні туалети. У всіх палатах для хворих  є холодильники.

Відділення має хол з м’якими меблями, просторі коридори, балкон, їдальню, які відтворюють гарний мікроклімат для лікування хворих. Відділення також має добре оснащений зал лікувальної фізкультури. Зал споряджений тренажерами, магнітофоном, масажним столом.

Відділення приймає хворих як в плановому порядку, так і по швидкій допомозі (згідно наказу ДОЗ КМДА) 7 днів на тиждень 24 години на добу. Контактний телефон : 234 – 06 – 45.

Кардіологічне відділення є невід’ємною складовою частиною центру кардіології та ревматології, а також всієї багатопрофільної Олександрівської міської клінічної лікарні м. Києва.

В лікувально-діагностичній роботі відділення використовує весь потенціал багатопрофільної лікарні, а саме такі сучасні методи діагностики як: електрокардіографія, холтерівське моні-торування ЕКГ та АТ, ехокардіографія, велоергометрія, коронароангіовентрикулографія, черезстравохідна електрокардіостимуляція, радіоізотопні методи діагностики, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, щитоподібної залози та магістральних судин, великих суглобів. Рентгенологічні методи дослідження, комп’ютерна томографія та магніто-резонансна томографія. Для консультації хворих залучаються суміжні фахівці багатопрофільної лікарні.

Відділення є базою кафедри внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету імені академіка О.О. Богомольця. У відділенні працюють співробтники кафедри кандидати медичних наук: доцент Зайцева Оксана Євгенівна, асистенти Січінава Діана Шотівна, Гай Ольга Іванівна та Береза Наталія Володимирівна.

 

Завідувачем кардіологічного відділення є кандидат медичних наук, лікар-кардіолог вищої категорії, головний кардіолог ДОЗ КМДА – Кушнір Леонід Владіленович.

lena.bmp - 107.50 Kb Кушнір Л.В. - Завідуючий відділенням

 

likari.bmp - 178.75 Kb

За роботою лікарі відділення: Бондар В.Б. та Малахова Л.І.

 

kobgina.bmp - 39.02 Kb Січінава Д.Ш.


xkp2.jpg - 18.60 Kb Левченко I


igor.bmp - 45.40 Kb Методист ЛФК Мазур І. А.

Відділення надає допомогу хворим кардіологічного профілю широкого спектру, а саме:

· Артеріальні гіпертензії різноманітного походження;

· Хронічні форми  ішемічної хвороби серця (стабільна стенокардія напруги, постінфарктний та дифузний кардіосклероз);

· Нестабільна стенокардія;

· Первинні та вторинні кардіоміопатії;

· Міокардити;

· Перикардити;

· Нейроциркуляторна дистонія;

· Вади серця різноманітного походження (вроджені та набуті);

· Інфекційний ендокардит;

· Різноманітні порушення ритму серця та провідності;

· Первинна та вторинні легеневі гіпертензії;

· Хронічна серцева недостатність різноманітного походження.

Лікування та обстеження хворих у відділенні проводиться згідно локальним протоколам надання медичної допомоги хворим ,настанов та уніфікованих протоколів Міністерства охорони здоров’я України, рекомендацій Асоціації кардіологів України та Наказу МОЗ України від 03.07.2006р. №436 «Стандарти надання допомоги кардіологічним хворим».

 


Відділення


Контактний центр м. Києва - 1551